MIASTA.ORG :: Barcelona - Berlin - Budapeszt - Londyn - Nowy Jork - Paryż - Praga - Sztokholm
» Ważne informacje
Położenie:
41° N, 2° W
Ludno¶ć:
1,6 mln
Powierzchnia:
100 km2
Mer:
Jordi Hereu
Powstanie:
III wiek p.n.e.
Noclegi

Barcelona, jak przystało duż± metropolię, w dodatku położon± nad morzem, ma bardzo bogat± ofertę noclegow±, przeznaczon± zarówno dla osób zamożnych, jak i tych z nieco mniej zasobnym portfelem. Do wyboru mamy wynajem apartamentów nad morzem, pokoje w licznych hostelach w centrum miasta i dla bardziej wymagaj±cych - około 300 hoteli od dwugwiazdkowych do tych najbardziej luksusowych. Inn± opcj± mog± być campingi, położone dogodnie nad samym morzem, chociaż trochę dalej od centrum miasta, na przykład Tres Estrellas.

» Najtańsze noclegi w Barcelonie (706 hoteli, hosteli i apartamentów)

Ze względu na całoroczny napływ turystów ceny noclegów w hotelach s± raczej wysokie, wskazana jest przy tym wcze¶niejsza rezerwacja. W sezonie, w centrum miasta trudno znaleĽć wolny pokój w hotelu, niezależnie od ceny. Tańsze zakwaterowanie oferuj± hostele, często ¶wietnie usytuowane w samym centrum, w pobliżu najpopularniejszych zabytków, wiele z nich mie¶ci się na najbardziej znanej ulicy Barcelony- La Rambla. Tutaj również zalecana jest rezerwacja mailowa, zwłaszcza w okresie letnim może być problem ze zdobyciem miejsca w pokoju.

Tańsz± i wygodniejsz± czasami alternatyw± będzie wynajęcie apartamentu dla kilku osób nad morzem, ewentualnie domku campingowego na którym¶ z pól namiotowych.

Szukaj noclegu

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar


Odsłon: 57938
/do góry/
Online: 1
Copyright by Michał Kalinowski © 2006 - 2022